Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Voucher primit de la colaboratori
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Voucher primit de la colaboratori

Care este tratamentul contabil si fiscal al unui voucher de vacanta primit de societatea noastra de la societate colaboratoare, pe care noi il acordam unui salariat? ( temei legal??)
george-neagu, moderator

cristynam a scris:

Care este tratamentul contabil si fiscal al unui voucher de vacanta primit de societate de la societate colaboratoare, pe care il acordam unui salariat? ( temei legal??)

Se incumeta cineva la un raspuns plauzibil...sau o discutie?