avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1007 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Data ultimei modificări /portal.just.ro
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Data ultimei modificări /portal.just.ro

Buna ziua !
Ce se întâmplă atunci când pe portal se modifică data ultimei modificări ??
Poate fi vorba despre “modificare automată a softului in sine sau se schimbă ceva în dosar ?
.. sunt în așteptarea unei hotărâri judecătorești ; sentința pronunțată în 31-01-2018
Ieri a fost modificată data ultimei modificări in 12-03-2018;
Iar astăzi s-a schimbat din nou în 13-03-2018
Știu , “trebuie să aștept “ dar, dacă săptămana trecută hotărârea nu era încă motivată ; pot să mă aștept ca prin schimbarea datei ultimei modificări să fie trimisă hotărârea ?
Vă mulțumesc !!

Alte discuții în legătură

"data ultimei modificari" intr-un dosar elenagabi elenagabi Va adresez rugămintea să mă lămuriţi şi pe mine în următoarea problemă. Am fost parte într-un dosar care a avut pronunţarea, la instanţa de fond, ... (vezi toată discuția)
Cerere ti / eliberare hotărâre judecătorească Mysti Mysti Buna dimineața ! Cine ma poate ajuta cu un model de cerere de eliberare a unei hotărâri judecătorești ? Țin sa precizez ca a avut loc un proces de ... (vezi toată discuția)
Hotarare judecatoreasca necomunicata rebell74 rebell74 In 26-05-2010 am depus la judecatoria sect 2 o contestatie impotriva unui proces verbal de contraventie intocmit de un agent al DGPMB Brigada de politie ... (vezi toată discuția)