avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 964 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta contribuabil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta contribuabil

sunt in ingriire copil,am nevoie de o adeverinta de contribuabil pentru internare in spital,angajatorul mi a spus ca el nu imi poate da deoarece contractul este suspendat .DE UNDE O POT OBTINE?

Alte discuții în legătură

coasigurat jolie2000 jolie2000 Sotul meu a fost coasigurat pe asigurarea mea pana in 28 mai 2013 cand am intrat in concediiu de crestere copil. Acum el are nevoie pentru a se interna in ... (vezi toată discuția)
Am dreptul la adeverinta de salariat daca sunt in cic? eugenia2008 eugenia2008 Buna ziua , Sunt in CIC din 01-05-2007 ,am nevoie de o adeverinta de salariat pentru a-mi inscrie fiul la cresa. Angajatorul meu refuza sa mi-o dea pe ... (vezi toată discuția)
Buna! as dori sa va intreb in cazul in care barbatul vrea sa ... Henriett Danciu Henriett Danciu Buna! As dori sa va intreb in cazul in care barbatul vrea sa scoata o luna din concediul maternal se inceteaza sau se suspenda contractul de munca? (vezi toată discuția)