Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Evaluator risc
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Evaluator risc

Evaluarea de risc este valabila nummai pentru societati comerciale , sau si pentru cab medicale individuale-care sunt persoane fizice, la fel si Scm-urilecare sunt considerate tot persoane fizice
Evaluarea de risc este obligatorie pentru toate spațiile în care se desfășoară o activitate economică inclusiv spațiile administrative (birouri).