Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... cum pot sa fac pasaport italian
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

cum pot sa fac pasaport italian

Sunt romanaca si am carte de identitate italiana de 9 ani ..Nu am facut niciodata pasaport italian =cum pot sa-mi fac pasaport italian si de ce documente am nevoie?
multumesc
~ Conținut șters la cerere ~