Forum Discuţii juridice Executare silită Credit in CHF
Discuție deschisă în Executare silită

Credit in CHF

Mă poate ajuta cineva ( avocat) să reglementez un dosar pentru recalcularea datoriei. Creditul este făcut la Bancpost. În Pitești.
Buna ziua.
Accesati avocatnet la rubrica "Consultanti" - avocati . Cu siguranta veti gasi un avocat specializat in clauze abuzive si convertire in lei a unui credit acordat in CHF, la cursul din data acordarii, care sa va reprezinte interesele in fata instantei.
Raluca Iliescu, Avocat