Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Impozit venit job part-time
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Impozit venit job part-time

Buna ziua.
Vreau sa stiu daca se mai retine din salariu impozitul pt al 2 lea job part -time ,mentionand ca am si un loc de munca la stat cu norma intreaga.
Buna ziua,
Impozitul pe venit se retine chiar daca aveti mai multe contracte de munca, indiferent de norma de lucra (full time sau part time).