Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cabinet de Fiziokinetoterapie vreau sa colaborez cu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cabinet de Fiziokinetoterapie vreau sa colaborez cu CNAS

Care sunt pașii necesari pentru a reusi sa colaborez cu CNAS? As vrea ca pacientii mei sa poată efectua programele de recuperare decontate de CNAS.
Trebuie sa incheiat un contract cu Casa judeteana de asigurari de sanatate. La registratura CJAS gasiti un fluturas cu documentele care trebuie depuse pentru a se incheia contract.
Vedeti si aceste link-uri:
[ link extern ]

Cornel Vasile, Consilier juridic