Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia 200 transferul titlurilor de valoare
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia 200 transferul titlurilor de valoare

Pentru venituri obtinute in 2017 din transferul titlurilor de valoare se completeaza Declaratia 200 (cum era pana anul trecut) sau/si declaratia 600 ?
george-neagu, moderator
Cand vor publica in monitorul oficial se va folosi doar noua declaratie unica care le inlocuieste pe cele vechi. Asa ca uitati de ce declaratii erau pana acum.