Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita ,executorul a gresit intocmirea ...
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita ,executorul a gresit intocmirea actelor ,am nevoie de avocat

isaiadanut, utilizator
da, categoric aveti nevoie de avocat.In aceasta comunitate gasiti avocati foarte buni in toate domeniile de activitate.E bine sa asteptati pronuntarea, sa vedeti ce a hotarat si dispus instanta si apoi, de urgenta, sa apelati la un avocat.