Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vanzare apartament catre copii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vanzare apartament catre copii

Cum se poate vinde 1 apart.al mamei mele care este recasatorita, catre noi,cele 2 fiice legitime ale mamei.Sotul actual are 50 % din apartament si o fiica din alta casatorie.
Da, cu acordul si prezenta ambilor soti si daca faceti dovada achitarii pretului, prin virament bancar.
raluk0207, utilizator