Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Grafolog
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Grafolog

Buna ziua , stiti cumva dacă sunt experți grafologi privați ? Sau cum as putea obține o expertiza grafologică pentru o problema mai personală ?
Grafoscopice sau grafologie? Ultima inseamna determinarea caracterului in baza scrisului unei persoane... cealalta e expertizare tehnica...
Toti expertii sunt privati, cautati pe net. Mai sus, in mesajul anterior, aveti lista cu cei autorizati de ministerul Justitiei.