avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de insertie

Buna seara,am si eu o nelamurire..in septembrie 2017 am reinceput serviciul,la fel si plata stimulentului de insertie..din motive personale sunt nevoita sa renunt la acest loc de munca,intrebarea mea este..imi va fi sistata plata stimulentului pana la implinirea a 3 ani a copilului daca imi dau demisia?

Alte discuții în legătură

Stimulent insertie andreea31$ andreea31$ BUNA,AM SI EU O INTREBARE DACA MA PUTETI AJUTA....AM UN COPIL CARE IN DATA DE 07.04.2018 IMPLINESTE 3 ANI,EU M-AM INTORS LA MUNCA INAITE CU 2 LUNI CA ACESTA SA ... (vezi toată discuția)
Schimb loc de munca dupa terminarea ccc Blidariu Doina Blidariu Doina Buna seara,am si eu o intrebare,doua de fapt...momentan sunt in concediul de crestere al copilului...insa in septembrie as dori sa reincep activitatea la ... (vezi toată discuția)
Revenirea din cic amolici amolici Am un contract de munca pe perioada determinata la o firma, suspendat pana in martie 2017, cat sunt in CIC. De la 1 septembrie voi incepe sa lucrez in ... (vezi toată discuția)