Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA doar cu diploma de bac?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA doar cu diploma de bac?

Buna ziua!
As dori sa imi deschid un PFA, cod CAEN 4791 - comerţul cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet, si as vrea sa stiu, daca as putea sa deschid doar cu diploma de BAC? Sau de ce fel de pregatire as avea nevoie pentru a putea intrepinde acest pfa?

Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~