Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara - dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara - dosar penal

Bună seara, cat timp dureaza un dosar la parchet? Am un dosar penal la parchet de 2 luni si nu am primit nici un rezultat. Domn care mi-a dus dosarul a cerut renunțarea urmăriri penale, contează si cererea dansului care a ceruto in fata procurorului? Multumesc frumos.
Depinde de infracțiunea pentru care sunteți cercetat, de circumstanțe, etc. Oferiți mai multe detalii pentru a putea obține un răspuns cât de cât pertinent. Cât despre durata procesului penal, nu cred că veți afla răspunsul pe forum.