Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Itp expirat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Itp expirat

Bună seara!
Am o mare nelămurire : urmează sa cumpăr o mașină înmatriculată în România .Masina se afla în Grecia și are ITP ul expirat. Vreau sa aduc masina în România .Ce trebuie sa fac ?
Mulțumesc!
Puteti executa ITP in tara respectiva sau puteti aduce auto pe platforma si sa efectuati ITP in tara