Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj

Buna ziua un sfat va rog in 2007 am cumparat impreuna cu sotia un ap cu 50000 euro din care 18000 euro vin de la parintii mei 6000euro de la parintii ei 3000 euro din credit de nevoi peronale pe numele meu pentru care la sfarsit sau platit 6000euro pe care lam achitat din diurna nu din salariu si restul au fost din vanzare unui imobil cumparat cu bani de la nunta intrebare
Cum se imparte acest imobil in cazul unui partaj va multumesc
Cereti dvs in cota in cere credeti ca ati contribuit personal si straduiti-va sa probati. Instanta va va da sau nu, dreptate.