Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Evaziune fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Evaziune fiscala

Buna ziua
Am si eu o problema bunica mea a luat pe datorie de la o carciuna din sat mai mult fin obliga acum cand a fost sa platim mea spus o suma de 3 ori mai mare ne dandui niciodata bon fiscal sau o chitanta sau bon de mana ceva .?sunt cuva obligata sa platesc si unde pot apela sa rezolv problema .
Depinde de contract.