Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Înființare firma srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Înființare firma srl

Buna ziua
Care sunt pașii pe care ii am de urmat pentru înființarea unei firme SRL? Cu ce trebuie sa încep? Nelămurirea mea-cu ce trebuie sa m-a duc la
Notar pentru a face specimenul de semnătura și declarația administrator unic!?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc, rezervarea este făcută, întocmesc actul constitutiv și merg la notar.
Multumesc!
Multumesc, rezervarea este făcută, întocmesc actul constitutiv și merg la notar.
Multumesc!
Puteti rezolva totul la Registrul Comertului caci au aclo un birou de indrumare unde va vor redacta ei contra cost toate actele. Sa aveti a dumneavoastra actul de proprietate al locuintei unde va veti inregistra sediul social.