Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Licența Dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Licența Dreptul muncii

Bună ziua! Aș avea nevoie de câteva sugestii în legatură cu lucrarea de licența pe care o pregătesc, respectiv „Încheierea contractului individual de muncă”. Mai exact, aș vrea să inserez, pe lângă fundamentarea teoretică, și o parte practică, un caz concret care să facă legătura cu teoria. Mulțumesc anticipat!
MihaelaDobre24, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc mult pentru sugestii!
Va trebui sa faceti un studiu de caz al incheierii c.i.m... sens in care va trebuie si o procedura operationala de la un angajator privind incheierea unui c.i.m.
Cornel Vasile, Consilier juridic