avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 869 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit din afara tari
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit din afara tari

Buna sera as dori sa obțin un credit personal in România lucrez ca mecanic la Bmw in Spania stit cumva ce acte sunt necesare pentru obținerea creditului și ce banca ar acorda creditul

Alte discuții în legătură

Credit pentru romani cu resedinta in strainatate - acte necesare. N_&_K_43 N_&_K_43 buna ziua....lucrez in spania cu contract de munca de 7ani....as dori un imprumut in romania pentru renovarea unui apartament ,,,ce sanse am sa mi se acorde ... (vezi toată discuția)
Refinantarea unui credit din strainatate maria_p_ioana maria_p_ioana Buna ziua.Voiam sa aduc in discutie un nou subiect. Cel mai probabil pentru acei ce detin credite bancare in strainatate. Refinantarea unui credit bancar din ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am 3 credite de nevoi personale pe care nu le-am mai ... Carmenioana23 Carmenioana23 Buna ziua, Am 3 credite de nevoi personale pe care nu le-am mai putut plati in romania, si astazi am primit notificare de poprire pe contul bancar din romania ... (vezi toată discuția)