Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Termen valabilitate inregistrare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Termen valabilitate inregistrare

Am un director corup, l-am inregistrat cand a acceptat mita, care e termenul de valabilitate a acelei inregistrari, 3 luni, sau e pe o perioada nedeterminata? Daca fac plangerea peste 6 luni de exemplu, imi poate zice ca inregistrarea este prea veche?
Nu are termen de valabilitate. Puteti face si acum.