avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Termen valabilitate inregistrare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Termen valabilitate inregistrare

Am un director corup, l-am inregistrat cand a acceptat mita, care e termenul de valabilitate a acelei inregistrari, 3 luni, sau e pe o perioada nedeterminata? Daca fac plangerea peste 6 luni de exemplu, imi poate zice ca inregistrarea este prea veche?
Cel mai recent răspuns: Sebastian Simon , Avocat 12:12, 2 Aprilie 2018
Nu are termen de valabilitate. Puteti face si acum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot ataca validarea primarului? Mirrella P. Mirrella P. Din cate cunosc din Legea 215/2001, validarea primarului se face in termen de 20 de zile de la desfasurarea alegerilor, in camera de consiliu, prin ordin al ... (vezi toată discuția)
Inregistrari audio cu telefon inainte de februarie 2014 laurr29 laurr29 Buna ziua. Un fost chirias ma ameninta ca-mi face plangere penala, ca are el nu-stiu-ce inregistrari cu mine, facute cu telefonul. E posibil sa aiba, avand in ... (vezi toată discuția)
Polita asigurare rca autoturism leasing biti biti Buna ziua, Avem un autoturism cu contract de leasing pe firma care se incheie la data de 30 oct 2013 , polita de asigurare RCA actuala este valabila ... (vezi toată discuția)