Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Plata amenda ANAP
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Plata amenda ANAP

Buna seara, va rog sa ma ajutati cu urmatoarea speta: administratia publica locala a primit de la ANAP o amenda in valoare de 5000 lei care a fost contestata si bineinteles pierduta de catre administratie. In urma unei hot jud cei de la finante au facut poprire pe contul de salarii de la banca. Acum as vrea sa platesc aceasta amenda dar nu stiu daca este tocmai ok avand in vedere ca am Pv amenda, hot jud, poprirea de la finanate. Multumesc mult!!!
george-neagu, moderator