Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... polita de raspundere civila a agentilor asigurari
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

polita de raspundere civila a agentilor asigurari

in ce consta exact aceasta polita, in sensul ca: ce avataje prezinta si cat costa, daca stie cineva?

multumesc
Polita de raspundere civila profesionala a agentului de asigurari o puteti incheia la orice asigurator care ofera acest produs, numai in baza contractului de agent deja incheiat.Ma mira faptul ca asiguratorul contractor nu v-a indemnat/propus sa o incheiati chiar la el;)