Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale anulare hotarare adunare generala a creditorilor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

anulare hotarare adunare generala a creditorilor

ma intereseaza practica judiciara privind anularea hotararilor adunarii generale a creditorilor. ma poate ajuta cineva, va rog? multumesc
Daca doriti sa gasiti practica judiciara , puteti consulta site-urile just.ro(instante de judecata) sau scj.ro(Inalta Curte de Casatie si Justitie)