Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Școala Națională de Grefieri
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Școala Națională de Grefieri

Dacă am Facultatea de Drept și Administrației Publică specializare Administrație publică pot să mă înscriu la Școala Națională de Grefieri?
Sigur ca puteti. Din cate stiu exista si niste facilitati pentru cei care au experienta in domeniul juridic. Interesati-va exact de conditii.