Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Masina uk inscrisa pe ro
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Masina uk inscrisa pe ro

Masina uk inscrisa pe ro Recent mi-am facut finantare la o masina in u.k la vara vreau sa aduc masina acasa sa o inscriu pe romania,insa am vazut ca exista posibilitate sa iti respinga cerera la rar,insa eu vreau sa mi platesc ratele si le am la zi,exista totusi posibilitate sa i
george-neagu, moderator
Concret care este intrebarea dv?
Exista proiect legislativ depus in vederea interzicerii circulatiei pe drumurile publoice nationale a vehiculelor cu volan pe dreapta
Vreau sa stiu daca pot inscrie masina pe ro,chiar daca este in leasing,platesc rate lunare iar in acte eu sunt propietar. Multumesc

ynocentta a scris:

Concret care este intrebarea dv?
Exista proiect legislativ depus in vederea interzicerii circulatiei pe drumurile publoice nationale a vehiculelor cu volan pe dreapta