Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Condițiile pentru deschiderea unui cabinet de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Condițiile pentru deschiderea unui cabinet de radiologie dentară?

Care sunt condițiile pentru deschiderea unui cabinet de radiologie dentară dentară? Pentru deschiderea unui cabinet de radiologie dentară este nevoie de personal calificat în domeniu sau administratorul ori asociațul unic?
george-neagu, moderator
Vedeti aceste link-uri
[ link extern ]

Ordin nr. 1.338 din 31 iulie 2007 pentru aprobarea Normelor privind structura funcţională a cabinetelor medicale şi de medicină dentară
[ link extern ]
Mulțumesc mult pentru informații .