Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurare ASIGKPFRCLAS**0
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurare ASIGKPFRCLAS**0

BRD imi incaseaza din contul curent ASIGKPFRCLAS**0 in suma de 26.44 lei.
Nu cunosc ce inseamna acesta "asigurare".
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua, am contactat telefonic un operator BRD si mi-a transmis ca este vb de asigurarea Confort Mobile Plus, 27.19 lei, este o asigurare facultativă atașată cardurilor de debit BRD, protecția echipamentului electronic mobil. ASIGURARE PE CARE NU AM SOLICITAT-O SI NU AM SEMNAT NIMIC CU BANCA IN ACEST SENS. AM REALIZAT O SESIZARE SI ASTEPT SA FIU CONTACTATA.
Daniela_Str, utilizator