Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Pot avea contract de munca in romania???
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Pot avea contract de munca in romania???

Sunt de nationalitata Romana, Am Nie (cetatean ue), nu am cnp. Am rezidenta, permis de munca si domiciliu in spania. In tramit nationalitate spaniola. Mi ar face placeré sa cunosc ce posibilitate am sa mi se faca un contract in romania, ce documenté sunt necesare pentru. Este posibil sa pot lucra in romania?? Va rog frumos cu carácter urgent sa primesc un raspuns. Raman in asteptarea acestuia. Va multumesc enorm de mult ptr colaborare. MI.

ContSters470185, utilizator