Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Termen răspuns memoriu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Termen răspuns memoriu

Bună ziua,
Am depus la ministerul de resort un memoriu la care trebuia sa mi se răspundă în termen de 30 zile, am făcut și revenire, nimic! Unde ma pot adresa?
Daca vreti :
- sesizati Corpul de Control al Primului-ministru;

si/sau

- promovati o actiune la instanta de contencios administrativ.