Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Drepturi dupa divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Drepturi dupa divort

Buna ziua ! Dupa divort, fara partaj facut, fiul nostru are dreptul de a primi peste noapte vizita logodnicei, cu acordul meu, insa fara acordul tatalui ? Atat eu cat si fostul sot suntem proprietari al apartamentului.
Oana1968, utilizator