Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Pret intabulare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Pret intabulare

Cat ma costa exact intabularea unei case cu valoarea impozabila de 73080 lei?
Valoarea imobilului e doar o parte din evaluarea costului. Activitatea prestată de cadastrist ține seama de preexistența planurilor de execuție, a ridicărilor topo, etc. Consultați un cadastrist autorizat din zona dvs. Lista e disponibilă pe site-ul ANCPI. Puteți consulta mai mulți