Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE PILON 2
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE PILON 2

Buna ziua.
As vrea sa va intreb, contribuind la Pilonul 2 de pensii, cand voi atinge varsta de pensionare, voi incasa mai putini bani de la Pilonul 1 de pensii decat daca nu as fi contribuit la Pilonul 2?
Va multumesc.
fanady, utilizator