Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Hotarare instanta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Hotarare instanta

Cine este responsabil cu trimiterea hotararii instantei? Cui m-as putea adresa in cazul in care, dupa 5 luni de la sedinta in recurs, nu am primit o hotarare judecatoreasca la domiciliu?
~ Conținut șters la cerere ~
Este si posibil sa fie redactata dar sa nu se comunice.
Mergeti la arhiva si intrebati.