Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Fara raspuns la intrebare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Fara raspuns la intrebare

Pt ce aveti posibilitatea de a intreba gratuit,daca nu raspundeti?
Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns la discutia deschisa de dvs. in conditiile in care utilizatorii nu sunt platiti, doar fac benevol aceasta activitate, in limita timpului disponibil si daca se cunoaste raspunsul la intrebarile puse.
Daca intrebarea pusa nu este clara sau nu se dau detaliile necesare, primirea unui raspuns este incerta.
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră și, cu atât mai mult, nu vă putem garanta un răspuns complet, corect și de actualitate.
POPA GHEORGHE a scris:

Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns la discutia deschisa de dvs. in conditiile in care utilizatorii nu sunt platiti, doar fac benevol aceasta activitate, in limita timpului disponibil si daca se cunoaste raspunsul la intrebarile puse.
Daca intrebarea pusa nu este clara sau nu se dau detaliile necesare, primirea unui raspuns este incerta.
Daca intrebarea nu este clara, nu lasati un comentariu prin care sa reformuleze/completeze intrebarea ? Sau doar inchideti fereastra ?
Irina_sebea, utilizator
Daca discutia deschisa are elemente cat de cat lamuritoare despre ceea ce se doreste a se intreba, se cer date suplimentare.
Discutia nu se inchide, se lasa deschisa, poate raspunde cineva.