Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... DOSAR PENAL CONDUCERE FARA PERMIS
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

DOSAR PENAL CONDUCERE FARA PERMIS

Buna , fratele meu are 2 dosare deschise pe rol . conducere fara permis auto. nu a avut niciodata. un proces este la Judecatoria din Motru ,iar altul este la Judecatoria din Timisoara. ce dumnezeu sa intampla cu el? procesele inca nu sau finalizat si nu stie o judecatorie de cealalta ... de faptele comise de fratemiu. 2 fapte comise in acelasi an 2017. multumesc frumos.
Buna.Ambele dosare sunt pt conducere fara permis?Dosarele cred ca sunt in cercetare si nu inca la judecatorie.

Nu vă mai postați numărul de telefon în interiorul mesajului. Vă rog să citiți regulamentul forumului:
www.avocatnet.ro/forum/main/...
Mulțumesc.
Manuela Rășină, administrator
Daca faptele sunt savarsite in concurs, urmeaza sa se contopeasca conf. regulilor de la concursul de infractiuni, vedeti art. 39 c.p.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat