Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Inginer RTE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Inginer RTE

Buna ziua
O firma de constructii care executa doar manopera pt.un constructor-beneficiar ,este vorba de placare cu polistiren, este obligata sa aiba un inginer RTE?Pt.ca in urma unui control de la CSC ne cere asa ceva....
Practic executia lucrarii este urmarita de inginerul beneficiarului....nu se face plata decat daca este in regula....
ca rog mult un raspuns.....multumesc!
Da. Este necesar. Il angajați part-time.