Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Executare silită
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Executare silită

Bună ziua am şi eu o intrebare cum pot sa aflu cind terminde plată un împrumut am poprire pe pensie din 2012 mulțumesc.
buna ziua in legatura cu poprirea dvs intrebati executorul care sa ocupat de executare va va spune executorul cat mai aveti pana terminati cu poprirea eu asa stiu