avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 459 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Executare silită
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Executare silită

Bună ziua am şi eu o intrebare cum pot sa aflu cind terminde plată un împrumut am poprire pe pensie din 2012 mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: myra70 , utilizator 14:08, 11 Mai 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
buna ziua in legatura cu poprirea dvs intrebati executorul care sa ocupat de executare va va spune executorul cat mai aveti pana terminati cu poprirea eu asa stiu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua am și eu o întrebare la dv am avut o poprire pe ... tolea mioara tolea mioara Bună ziua am și eu o întrebare la dv am avut o poprire pe salariul de la executor judecătoresc care am achitat în 2016 integral, acum m-am trezit cu ... (vezi toată discuția)
Am avut oprire pe salariul pentru o executare silită (împrumut ... tolea mioara tolea mioara Am avut oprire pe salariul pentru o executare silită (împrumut la banca)care să achitat acum mă sună cei de la KRUK și îmi spune căci mai am de ... (vezi toată discuția)
Contract de imprumut bancar dupa divort kzsi77 kzsi77 Buna ziua! In anul 2008 am facut un imprumut de nevoi personale la o banca in care fostul sot este titular iar eu sunt coimprumutant. In 2012 am divortat, ... (vezi toată discuția)