Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ce suma
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ce suma

Buna ziua as vrea sa stiu ce suma de bani se ia la gradul 2.mentionez ca am fost angajat.si in prezent an gradul 1
Detaliati discutia pentru a intelege ce doriti sa aflati.
Vreau sa stiu ce suma de bani se ia gradul2 la pensia pe caz de boala.am avut accident vascular si mam pensionat gradul1 grav.si acum iau540 de lei.daca imi ia gradul ce suma as lua

POPA GHEORGHE a scris:

Detaliati discutia pentru a intelege ce doriti sa aflati.