avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ce suma
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ce suma

Buna ziua as vrea sa stiu ce suma de bani se ia la gradul 2.mentionez ca am fost angajat.si in prezent an gradul 1
Cel mai recent răspuns: licaluss , utilizator 20:41, 16 Mai 2018
Detaliati discutia pentru a intelege ce doriti sa aflati.
Vreau sa stiu ce suma de bani se ia gradul2 la pensia pe caz de boala.am avut accident vascular si mam pensionat gradul1 grav.si acum iau540 de lei.daca imi ia gradul ce suma as lua

POPA GHEORGHE a scris:

Detaliati discutia pentru a intelege ce doriti sa aflati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ingrijire persoane varstnice elenamihaila elenamihaila Mama mea are varsta de 92 ani si are numeroase probleme mai ales de ordin psihic.A suferit acaum 3 ani un accident vascular in urma caruia are pierderi de ... (vezi toată discuția)
Pensie privata, recuperare fond bolnav de cancer oltiemoke oltiemoke ma numesc emoke am 40 de ani si am cancer mamar si altele din 2008 as avea o intrebare am cotizat la pensia privata mai multi ani acuma sint pensionarande ... (vezi toată discuția)
Pensie de boala oltiemoke oltiemoke buna ziua sint bolnava de cancer carcinom mamar stadiul 3a[tin2] operat chimiotratat,iradiat,determinari cerebrale si osoase ma-u pus in pensie de invaliditate ... (vezi toată discuția)