Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Taxe si impozite
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Taxe si impozite

Buna ziua. . Trebuie SA inmatriculez o Masina si IMI trebuie PE o hartie o stampila de la taxe si impozite de la Primarie. Bun . Problema e ca doamnele de acolo spun ca nu pot SA Puna stampila PE Motiv ca fostul proprietär cetatean Roman Stabilität in Germania, nu a declarat la primarie respectiva ca a avut autovehiculul PE numele lui si ca nu a platit impozit PE el si ca Mai are si o amenda neplatita . . Mentionez ca EU am platit toate darile necesare mie. . . este legal sau nu?. VA rog SA ma ajutati.
vanzatorul trebuia sa declare masina la taxe si impozite
balut camelia, utilizator