avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 497 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Declaratie avere/interese
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Declaratie avere/interese

Buna ziua,
Ma intereseaza sa stiu daca in perioada concediului de crestere copil, cand contractul e suspendat, mai trebuie completate cele doua formulare.
Multumesc

Alte discuții în legătură

Nelamuriri privind concediu de crestere a copilului cristinalexia1983 cristinalexia1983 Buna ziua!!! as avea niste nelamuriri privind completarea documentelor necesare pentru indemnizatia de crestere a copilui , respectiv datele care trebuiesc ... (vezi toată discuția)
Concediu de crestere copil pentru tata cassalocco cassalocco Buna ziua, am nevoie de informatii si lamuriri cu privire la directiva europeana privind concediul obligatoriu pentru tata cu in ultima luna dinaintea ... (vezi toată discuția)
Concediu pre+post natal iuraiu iuraiu Buna ziua, Sunt mamica din data de 24.07.2007 si am intrat in concediu de ingrijire si crestere copil in luna octombrie 2007 si mi-am reluat raporturile de ... (vezi toată discuția)