Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua maternitate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua maternitate

Buna ziua sunt persoana handicap grad 2 nevasta urmeaza sa nasca peste 1 luna maxim eu am lucrat 3 ani ultima data a fost 2017 Mai doresc sa stiu daca pot face indemnezia sau concediul de Copil avand in vedere ca am 3 ani stagiul Va multumesc
Data prezumata a nașterii copilului este în iunie 2018?
Da iunie cam asa ceva