Forum Discuţii juridice Traduceri Resurse traducãtori - codul penal francez ºi german
Discuție deschisă în Traduceri

Resurse traducãtori - codul penal francez ºi german

unde pot gasi codul penal francez sau german??...mi`ar fi mai usor tradus..
Poate fi un raspuns tardiv dar util pentru cei care cauta codurile juridice din alte tari, atat in limba locala cat si in limba engleza (unele).
Lista cu coduri juridice din alte tari o gasiti aici:
[ link extern ]
In ceea ce priveste codul penal francez si cel german, accesati urmatoarele linkuri: [ link extern ]
[ link extern ]
L.C.
Laura Ciobeica, moderator