Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Buna ziua ,la dezbaterea succesiunii dupa parinti avand in vedere ca suntem 3 frati iar unul a decedat inaintea parintilor cine trebuie sa fie prezent copiii fratelui meu sau sotia lui ,si daca ei nu pot veni in tara ii poate reprezenta cineva ?
Buna ziua,
COPIII. Daca nu vin in tara va trebui sa formuleze o procura speciala si sa imputerniceasca pe cineva sa-i reprezinte.
Discutati cu notarul si va ajuta el.
MULTUMESC !