Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... GDPR, dupa 25 mai 2018
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

GDPR, dupa 25 mai 2018

Nu stiu ce sa fac dupa 25 mai 2018?
De la o firma, cei de la vanzari, nu mai au voie sa trimita email cu o oferta catre o alta firma a carei adresa publica e postata pe site-ul acesteia ?
Dar telefon ii pot da (de la firma la firma) ?

Multumesc
25 mai nu are importanta decat atunci cand macar un participant (fie si la schimbul de emailuri) este persoana fizica...