Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... angajare administrator
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

angajare administrator

Buna ziua . De cand cu modificarile la contributii sunt multe probleme cu plata salariilor. Exista vreo modalitate la administrator sa nu se mai platesca contributii asa mari ? Platesc la un salar de 600 lei pe cartea de munca ,contributii la salarul minim pe economie. Ce as putea face ? In felul acesta vom ramane fara servici.
Va multumesc !
PFA sau SRL