Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ancheta
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ancheta

In cazul in care s-a produs un viol in scoala si ancheta nu a început din cauza unui politist care a deformat adevărul...sunt 50 de zile de cand nimeni nu ne-a audiat.Noi sunam si incercam să ne interesam,iar polițistul care are dosarul de o luna unde trebuie sa vina sa ne audieze?In localitatea in care sa produs sau la judet?Pot fi relatii si interese?Eu cred că da,pentru ca stiu ca sunt multi complici.
Puteti notifica inspectorul sef al IJP in scris cu nr. de inregistrare/ data si solicita sa va comunice in scris stadiul cercetarii.