Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum este posibil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum este posibil

Cum este posibil ca in urma a doar unei infatisari la tribunal tatal sa piarda custodia copiilor, in conditiile in care instiintarea pentru proces s-a trimis la o alta adresa decat la cea unde tatal avea rezidenta?
Buna ziua,
Formulati apel!