Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Am luat la cunostinta o poprire pe salariu la serviciu pentru un contract de credit din anul 2006 neachitat integral. Am de achitat o suma actualizatala la cursul BNR la data cereri, plus suma de 970,90 lei reprezentand cheltuieli de executare silita suma ce va fi actualizata.Va intreb daca suma de 970,90 lei este reala , cum se stabileste, si daca va fi actualizata la ce suma sa ma astept?
Am fost contactat de banca prin 2008 si de atunci nu am mai fost contactat de nimeni .
Va multumesc.
addy72, utilizator